Lov na feeder

Rybárska televízia pre rybárov

Rybárska televízia pre rybárov

Pozor – rybárska televízia.
Svetlo sveta uzrela nová rybárska internetová relácia. 2. júla sa na www.sports.sk a facebookovej stránke Rybárska televízia objavil pilotný diel relácie, ktorá je venovaná všetkým rybárom.
Nová relácia Rybárska televízia je dvojtýždenník. To znamená že premiéru nájdete v každú druhú sobotu na www.SPORTS.skalebo na Facebook: Rybárska televízia.

Majstri sveta na Browning feeder Cup Slovakia 2013

Majstri sveta na Browning feeder Cup Slovakia 2013

Každý vie, že 1. jún je Medzinárodným dňom detí. Nezabudli na to ani vo firme Sports. V dnešnom svete vládne internet a pobyt detí v prírode upadá. Naše ratolesti nás síce neotravujú, keď surfujú alebo sa hrajú svoje obľúbené hry, ale stávajú sa tak závislými. Nič iné ich ani nezaujíma. Teraz dostali netradičný darček. Feedrové preteky, v ktorých vyhral každý svoju cenu. Madunický kanál sa stal na dva dni dejiskom veľkolepého rybárskeho podujatia. II. ročník Browning Feeder Cup Slovakia 2013.

Jeden z najlepších pretekov na Slovensku - Browning Feeder Cup

Jeden z najlepších pretekov na Slovensku - Browning Feeder Cup

Lov na feeder je pre niektorých z vás zatiaľ niečím novým a nepoznaným. Pre veľkú a rýchlo sa rozrastajúcu skupinu rybárov je však pohľad na tancujúcu feeder špičku priam magický. Sme preto veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť medzinárodného podujatia, ktoré nemá na Slovensku obdobu. Na Madunickom kanáli sa konal 1. ročník BROWNING FEEDER CUPu, kde sa stretli špičkoví pretekári v love na
feeder podľa pravidiel CIPS.

Feeder - Sko som pracoval s lopatkou

Feeder - Sko som pracoval s lopatkou

Ide o jednu z mála homologizovaných tratí na Slovensku, kde sa konalo niekoľko významných medzinárodných podujatí. Vyskytuje
sa tam veľké množstvo rýb od plotice lesklej, kaprov, mrien, pleskáčov, jalcom, nosáľov, podustiev a iných.

Tréning Madunice 18.3.2011

Tréning Madunice 18.3.2011

Konečne sa vyčasilo a  celý náš team absolvoval prvý tréning na Madunickom kanáli. Aj keď voda bola samozrejme ešte snehová, absolvovali sme čisto o technický tréning. 

Bocska 3.3.2012

Bocska 3.3.2012

 Tak plný očakávania na začiatok novej sezóny sme uvítali správu o usporiadaní privátneho preteku medzi plavačkármi a feedristami. Samozrejme sa jednalo len o priateľské stretnutie, ale bola to aj veľmi dobrá príležitosť prevetrať naše rýchle špičky.... 

Januárové plotičky

Januárové plotičky

V týchto mrazivých dňoch je veľmi málo možností k lovu rýb. Väčšina rýb hybernuje a potravu neprijíma. Ale celoročne aktívnou rybou je plotica, ktorá vás svojou aktivitou prekvapí aj v zime. Dnes si trošku si zopakujeme čo o plotičkách vieme, kde ich hľadať a samozrejme pridám aj receptúru na zmes, ktorá je účinná aj teraz v ľadovej vode.

Lov v zime efektívne

Lov v zime efektívne

Kostné červy sú vo všeobecnosti vynikajúcou nástrahou. V lete svojím neustálym pohybom vždy vyprovokujú rybu k záberu. Ale v zime, v studenej vode ich efektivita klesá. Chovajú sa presne tak, ako keď ich skladujeme v chladničke... Aj keď si ich donesieme v termo nádobe k vode, po napichnutí na háčik a nahodení, do desiatich minút v ľadovej vode sú neaktívne... Ako teda efektívne loviť v studenej vode ?

Lov mrien v zime

Lov mrien v zime

Už viac ako pol roka sme sa chystali s kamarátom na feeder, ale akosi sa nám nedarilo zosúladiť si termín tak, aby sme sa stretli a dohodli na jeden deň.... Vždy sme si zavolali a končilo to: Ja v stredu nemôžem.... Ďalší telefón.... Zase ja nemôžem..... až prišla zima...

Rybárske typy, triky, návody, články, feeder, lov na prívlač, lov kaprov.
Recenzie, testy prútov, navijakov...

Navrch stránky