Testy a recenzie pre feeder rybárske prúty, feeder navijaky, feeder krmivá a príslušenstvo.

Testovanie noviniek od Browningu na rok 2015

Testovanie noviniek od Browningu na rok 2015

- Madunický kanál
Niekto si možno položí otázku, prečo treba rybárske nástrahy inovovať. Veď sú to len ryby, nemé tvory žijúce vo vode, ktoré konzumujú všetko, čo im ponúkneme. Samozrejme, ak sú hladné a berú. Nie je to celkom tak. Rybárstvo kráča dopredu, práve preto, že ryby nie sú hlúpe.

Test feedrových prútov-  Extrémne nahadzovanie

Test feedrových prútov- Extrémne nahadzovanie

V minulosti sa už viacero ľudí venovalo problematike nahadzovania na veľké vzdialenosti pomocou kaprových prútov. My sme po minuloročnom úspechu, keď sme v relácii testovali niekoľko prútov pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti, rozhodli urobiť opäť prakticky rovnaký test. Avšak, pridali sme aj niekoľko feedrových prútov. Samozrejme, aby sme sa čo najviac priblížili reálnym číslam, ako závažie sme sa rozhodli používať feedrové košíky naplnené krmivom.

Noskové rameno

Noskové rameno

Zima je každý rok časom odpočinku väčšiny rybárov, ktorí sa viac menej venujú údržbe svojej technickej výbavy. Samozrejme nájde sa aj časť rybárov, ktorí sa tomuto športu venujú celoročne a do ktorej patrím aj ja. Aj keď väčšiu časť roka chytám všade inde, zimné obdobie je časom, kedy sa rád vraciam na naše „domáce vody“.

Pripravujeme lov jarných kaprov !!!!

Pripravujeme lov jarných kaprov !!!!

Viete že, chystáme v spoluprácii s redakciou RRR testovanie methodmixov pri love jarných kaprov ??? My budeme tam, budeme chytať... sledujte www.rybolov.sk, www.sports.sk a samozrejme Ryby, Rybky, Rybičky.... 

Zoznámte sa prosím: BROWNING METHOD FEEDER

Zoznámte sa prosím: BROWNING METHOD FEEDER

Každé rybárske porieby majú bežne vo svojej ponuke prúty, ktoré majú okamžite k oberu vo svojej predajni. Prút ktorý vám chcem popísať dnes je jedným s tých, ktoré sú bežnému rybárovi tak povediac utajené a predajcovia ho bežne na predajni nemajú.. Samozrejme, je to veľká škoda nie len pre predajcu, ale hlavne pre samotných rybárov.

S čím idem do novej sezóny

S čím idem do novej sezóny

Ako som sa pred časom vyjadril, dlho som váhal na prútom Hybrid Power Feeder. Čím dlhšie na tento prút chytám, tým viac ma jeho vlastnosti presviedčajú, že som pri výbere urobil krok správnym smerom. Tento prút mi tak sadol do ruky, že ho pravdepodobne zoderiem.... Preto pri výbere prútov do novej sezóny, som v katalógu opäť skončil na strane série Hybrid.

Champion’s Choice Superfeeder

Champion’s Choice Superfeeder

  

 BOB NUDD reprezentoval team Anglicka na medzinárodnej úrovni viac ako  24 rokov, za tú dobu sa stal pravdepodobne najznámejším rybárom na  svete. Vrcholom jeho kariéry bolo víťazstvo pred domácim publikom v  Holme Pierrepont,Nottingham, v roku 1994.

 "Najlepší prút od Browning aký bol kedy vyrobený" - nielen odvážne vyhlásil Bob Nudd, ale skutočná pravda.

Hybrid Power Feeder L 12 – dotyk dokonalosti

Hybrid Power Feeder L 12 – dotyk dokonalosti

Hybrid Power Feeder L 12 – dotyk dokonalosti.

Na feeder chytám stále a táto technika sa stala mojou srdečnou záležitosťou. Tak ako každý, som si preštudoval množstvo literatúry, vyhľadal všetko čo sa dalo na internete nájsť a išiel nakúpiť „hardware“.... 

  • 1

Rybárske typy, triky, návody, články, feeder, lov na prívlač, lov kaprov.
Recenzie, testy prútov, navijakov...

Navrch stránky